Polska
Noc Cudów w Salonach Fiata już 21 września 2017 r.

21 września br. startuje największa w Polsce akcja wyprzedażowa marki Fiat – Noc Cudów. Tego dnia salony marki będą otwarte aż do północy, a cena samochodów czekających na nowych właścicieli - najniższa w roku.

Czytaj dalej: pap.pl

Powiązane publikacje
Co trzeci kierowca w Polsce, gdyby nie ograniczenia finansowe, wymieniałby samochód co 3–4 lata – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Santander Consumer Multirent.
Z 3,5 mln aut sprzedanych w Polsce w ubiegłym roku, większość stanowiły pojazdy z silnikiem spalinowym odpowiadające za 54 proc. wszystkich transakcji - wynika z danych firmy CARFAX.
Niemal 90 tys. zł kosztował metr kwadratowy apartamentu w kamienicy Ordynackiej w Śródmieściu Warszawy; nabywca za penthouse o powierzchni 234 mkw zapłacił 21 mln zł - poinformowała agencja nieruchomości Partners International.
Rynek aut używanych w Polsce w 2025 roku wyraźnie skręcił w stronę „młodszych” roczników i niższych przebiegów. Jak wynika z Raportu Autoplac.pl, kupujący coraz częściej stawiają na jakość i bezpieczeństwo, nawet kosztem wyższej ceny.
W listopadzie br. zarejestrowano w Polsce zaledwie 66,3 tys. sprowadzonych z zagranicy używanych samochodów osobowych i dostawczych o dmc do 3,5 tony.
Ile godzin tracą kierowcy, stojąc w korkach w najważniejszych miastach Europy? Dane na ten temat przynosi nowy raport firmy Inrix.
Volkswagen rozpoczyna jedną z największych inwestycji przemysłowych ostatnich lat w Polsce. Koncern rozbuduje fabrykę we Wrześni, aby produkować nową generację w pełni elektrycznego eCraftera.
W trzech pierwszych kwartałach 2025 r. sprzedaż samochodów z Chin w Polsce wzrosła pięciokrotnie - pisze Rzeczpospolita.
Jedyny egzemplarz Bugatti La Voiture Noire, który w 2019 roku zelektryzował światową scenę motoryzacji, ponownie trafia w ręce kolekcjonerów.