Польща та Україна
В Ірані затримали осіб у зв’язку зі збиттям українського літака

Про затримання у зв’язку зі збиттям літака повідомив речник іранського судочинства Гхоламхоссеін Есмаілі. Він не пояснив, про кого саме йдеться.

Раніше у телезверненні президент Ірану Хассан Рухані сказав, що всі відповідальні за збиття літака або порушення в цій справі повинні бути покарані.

«Кожен, хто заслуговує на покарання, повинен бути покараний», – сказав президент Рухані.

Іран через три дні після трагедії визнав, що український літак, який розбився над Тегераном, випадково збили військові. Загинули всі 176 осіб на борту літака, який летів із Тегерану до Києва. Після цих подій із суботи в Ірані тривають протести. Учасники вимагають розслідування справи на найвищому рівні.

Джерело: Українська служба Польського радіо

Схожі публікації
Президент США Дональд Трамп повідомив, що Сполучені Штати вживуть заходів, які будуть спрямовані на відновлення руху в Ормузькій протоці – ключовому морському шляху для транспортування нафти.
Прем’єр-міністр Дональд Туск заявив, що Польща не відправить свої війська до Ірану. Як він додав, цей конфлікт не стосується безпосередньо безпеки Польщі.
Рада Безпеки ООН учора ухвалила резолюцію, в якій вимагає від Ірану припинити атаки на країни Перської затоки та Йорданію і засуджує дії цієї держави, спрямовані на блокування або ускладнення судноплавства через Ормузьку протоку.
Росія відправила до Ірану майже п’ять тонн банкнот. Транспортування готівки відбувалося потягами і кораблями.
Як повідомляється, обидва плани оборони, євросоюзний і натівський, взаємодоповнюються.
Іран зіткнувся з найсерйознішою водною кризою у своїй історії. Через висихання водойм, рекордні температури повітря та критичну нестачу води уряд розглядає безпрецедентні рішення.
США здійснили бомбардування стратегічних цілей в Ірані, безпосередньо долучившись до війни на Близькому Сході.
Дональд Трамп планує оголосити під час свого візиту до Саудівської Аравії наступного тижня, що Сполучені Штати відтепер використовуватимуть назву Арабська затока або Затока Аравії замість Перської затоки.
Очільник департаменту державної безпеки Литви заявив, що це відбувається на тлі дедалі більш агресивної політики Росії.