Польща
Польській фітнес-індустрії загрожують серйозні санкції

Якщо, незважаючи на обмеження, фітнес-індустрія відкриє свої заклади 1 лютого, то вона буде виключена з підтримки в рамках так званих галузевого і фінансового щитів.

Про це повідомила заступниця міністра розвитку, праці та технологій РП Ольга Семенюк, посилаючись на заяви представників цієї галузі.

Заступниця міністра заявила, що на зустрічі, яка відбулася вчора, 21 січня, представники фітнес-індустрії оголосили, що з 1 лютого відчиняться приблизно 2 тис. закладів.

«Я почула їхні аргументи щодо ситуації цієї галузі, але зараз рішення про скасування обмежень у країні не прийняті», − сказала Ольга Семенюк. Вона підкреслила, що розуміє рішучість і стурбованість підприємців, але рішення про відкриття закладів мають приймати Санітарно-епідеміологічна рада та Рада міністрів.

«Я попросила підприємців, щоб вони з розумінням підійшли до цього питання і дозволили нам ще протягом декількох тижнів приймати рішення. Ми не знаємо, як виглядатиме епідемічна ситуація в Польщі в лютому та березні», − додала вона.

Ольга Семенюк сказала, що багато країн Європейського Союзу, зокрема Словаччина, Чехія, Німеччина та Великобританія, сьогодні фіксують збільшену кількість випадків захворювання та смертей і виступають за подальше посилення обмежень, а не їх пом’якшення. «Мені здається, що польські обмеження і так є надто ліберальними порівняно з іншими країнами Європи», − наголосила заступниця міністра.

Одночасно вона підкреслила, що ті, хто має намір відчиняти свої заклади, незважаючи на чинні заборони, повинні усвідомлювати соціальні та медичні наслідки своїх дій. По-друге, вони будуть виключені з державної допомоги, тобто з підтримки в рамках галузевого та фінансового щита. «Ми хочемо, щоб ці кошти надходили безпосередньо лише тим компаніям, які діють відповідально і не порушують закон», − прокоментувала Ольга Семенюк.

джерело:
Схожі публікації
Заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації РП заявив у Люксембурзі, що Польща рішуче вимагає візових обмежень для росіян.
Міністерство фінансів США ухвалило рішення видати вже третю ліцензію, яка призупиняє санкції на закупівлю російської нафти, завантаженої на танкери.
На засіданні міністрів спорту в Брюсселі Польща заявила рішучий протест проти повернення спортсменів із Росії та Білорусі до міжнародних змагань під національною символікою.
Брюссель попередив уряд Джорджі Мелоні, що допущення Росії до участі в цьогорічному фестивалі може становити пряме порушення санкцій ЄС.
Україна представила імена 11 російських спортсменів (і чинних, і колишніх), які допомагають своїй країні у війні.
Під час міжнародного розслідування кількох редакцій виявилося, що Угорщина таємно співпрацювала з Росією при викреслюванні зі списків санкцій олігархів, компаній і банків.
Росія після перерви, пов’язаної з війною проти України, відновлює участь у Венеційській бієнале мистецтва, де цього року в її павільйоні планують провести міжнародний музичний фестиваль.
Польське телебачення не висвітлюватиме виступи спортсменів, які під час XIV Зимових Паралімпійських ігор виступатимуть під прапорами Росії та Білорусі.
Європейський Союз скоротив чисельність місії Росії при ЄС до 40 осіб у рамках санкційного тиску.