Трохи більше двох тижнів тому в тому ж місці трапилася ще одна смертельна ДТП українського автобуса. Обом водіям обох автобусів загрожує до 8 років позбавлення волі.
Обвинувачення в ненавмисному вчиненні катастрофи, унаслідок якої загинула одна людина, а декілька отримали травми, висунули у вівторок, 23 березня, водію українського автобуса, що минулої неділі розбився на Підкарпатті. Транспортний засіб зазнав ДТП у тому ж місці, де понад два тижні тому у аварію потрапив ще один український автобус, зіткнувшись із дорожнім відбійником та перекинувшись у канаву.
У неділю автобусом подорожували 10 осіб, усі – громадяни України.
За словами заступниці окружного прокурора в Перемишлі Беати Стажецької, обвинувачення висунули 23-річному водію автобусу.
«Під час допиту підозрюваний не визнав своєї вини і, даючи свідчення, обрав таку лінію захисту, що в аварії винен поганий технічний стан автобуса», – повідомила прокурорка.
Водію загрожує до 8 років позбавлення волі. За словами Стажецької, загиблий – це приблизно 50-річний вітчим підозрюваного. Однак остаточно його особа ще не підтверджена. Це відбудеться після показу тіла дружині загиблого.
Нагадаємо, смертельна дорожньо-транспортна пригода трапилася пізно ввечері в неділю на підкарпатському відрізку автомагістралі A4 поблизу Ярослава. Загинула одна особа, а декілька отримали травми різного ступеню. Їх госпіталізували у лікарні Перемишля, Переворська та Ярослава.
За попередніми даними, автобус на швидкості в’їхав у відбійник та перекинувся у канаву. Співчуття родині загиблої особи висловила, зокрема, підкарпатська воєвода Ева Лєнярт.
У тому ж самому місці на початку березня трапилася ще одна смертельна ДТП за участю українського рейсового автобуса сполученням Познань–Херсон. Тоді на місці загинули п'ять людей, а багато осіб зазнали травм. Одному з водіїв тоді висунули обвинувачення у ненавмисному вчиненні аварії. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.