Польща
Польські школи отримають засоби захисту від коронавірусу

Школи і дитячі садки будуть забезпечені масками, рукавичками, антисептиками та автоматичними станціями дезінфекції. Кошти надаються Міністерством освіти і науки спільно з Урядовим агентством стратегічних резервів.

Перші поставки засобів до навчальних закладів відбулися вчора, 25 серпня. Вони будуть відправлені до 32 тис. адресатів по усій країні. Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький сказав, що кожна школа буде забезпечена всім необхідним.

У вересні в школах розпочнеться кампанія вакцинації проти COVID-19. Заступниця міністра освіти і науки Мажена Махалек заявила, що інформація про шкільну кампанію щеплення вже надходить до міністерства.

«Ми планували розпочати це через три тижні, але робота над цим практично вже розпочалася. Контакти навчальних закладів з батьками учнів уже тривають», ‒ сказала заступниця міністра.

Схожі публікації
Верховна контрольна палата Польщі підтвердила, що українським дітям, які прибули до Польщі після початку повномасштабної війни, забезпечили необхідні умови для навчання.
Ягеллонський університет вкотре став найвище оціненим польським університетом у рейтингу CWUR 2026. Загалом до списку увійшли 39 освітніх закладів із Польщі.
Уряд Польщі ухвалив законопроєкт, який із 1 вересня заборонить використання мобільних телефонів у початкових школах під час уроків і на перервах.
10 та 24 червня відбудуться онлайн-зустрічі для молоді польського походження, яка прагне вступити до польського закладу вищої освіти на бакалаврат чи в єдину магістратуру в рамках стипендійної програми «Anders NAWA».
Розпочалася нова Освітня кампанія для молоді, яке проживає на польсько-українському прикордонні. Головним призом для 12 шкільних команд із Польщі та України, які пройдуть у фінал, стане спільна зустріч у Варшаві.
Сьогодні у всій країні стартують випускні іспити. Цьогоріч їх складатимуть понад 450 тис. осіб.
Центр Мєрошевського запрошує студентів, аспірантів, молодих науковців, аналітиків, журналістів, активістів та працівників громадських організацій із Польщі, країн ЄС та Східної Європи взяти участь у міжнародній літній школі «Пам’ять і право», присвяченій перетину історії, права та політики.
У вівторок, 5 травня, відбудеться онлайн-зустріч для молоді польського походження, яка цікавиться можливістю вступити в магістратуру до польських закладів вищої освіти в рамках програми Anders NAWA.
Більше половини дітей стикаються з насильством у школах. Як пише Gazeta Wyborcza, школярі часто заявляють, що вони воліли би бути побитими, ніж ізольованими від колективу.