Світ
В Україні внаслідок російського вторгнення загинули вже 143 дитини

Генеральна прокуратура України повідомила сьогодні, що від початку російського вторгнення в Україну в результаті бойових дій загинули 143 дитини, а понад 216 ‒ отримали поранення.

Як повідомляється, найбільше дітей загинуло або постраждало у Київській області – 67, Донецькій – 53, Харківській – 49 та Чернігівській – 38.

Вчора під час російського обстрілу села поблизу міста Ізюм Харківської області загинули троє дітей. В Херсонської області від отриманих поранень внаслідок артилерійського обстрілу в лікарні помер 15-річний хлопець.

Генпрокуратура повідомила, що внаслідок бомбардувань та обстрілів пошкоджено 733 українські навчальні заклади, 74 з них повністю зруйновані.

У повідомленні наголошується, що дані є неповними, оскільки до місць, де відбуваються обстріли та бойові дії, а також тих, які тимчасово окуповані Росією, дістатися неможливо.

джерело:
Схожі публікації
У польських домівках офіційно мешкає вже більше собак і котів, ніж дітей. Чи перетворилися поляки на націю «собачо-котячих батьків»?
Унаслідок масованої російської атаки на Київ у ніч із суботи на неділю зазнали пошкоджень приміщення двох польських організацій.
У червні в Гданську відбудеться міжнародний форум Recovery Ukraine Conference ‒ одна з ключових подій, присвячених відбудові України, її модернізації та інтеграції до Європейського Союзу.
Понад половина поляків побоюється, що вже цього року Росія може вдатися до воєнних дій проти держав НАТО в регіоні Центрально-Східної Європи.
Національна опера у Варшаві готує одну з головних прем’єр сезону – твір українського композитора Максима Коломійця, присвячений матерям, які рятують своїх дітей із російського полону.
Українці за кордоном дедалі більше вкорінюються в новому середовищі, але це не означає відмову від бажання повернутися додому.
Батьки дітей, які приступають до Першого причастя у 2026 р., найчастіше планують витратити від 5 до 10 тис. злотих, а майже кожен другий передбачає бюджет у розмірі щонайменше 5 тис. злотих.
За його словами, попри початкові прогнози про швидку поразку України, ситуація розвивається інакше.
Керівники інституцій ЄС звернулися до держав-учасниць із закликом розпочати переговори про членство з Україною.