Польща і світ
Станіслав Жарин: «Найбільше відчуває західні санкції Калінінград»

Російська пропаганда більше не в змозі приховати факту, що західні санкції працюють. Найбільше від цього страждають зараз жителі Калінінградської області.

«Калінінград найбільше постраждав від західних санкцій, накладених на режим у Москві, ‒ вважає урядовий уповноважений із питань безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин. ‒ Цього не може приховати навіть російська пропаганда».

«Усе більше ознак того, що санкції, запроваджені Заходом проти Росії у зв’язку зі збройним нападом на Україну, починають працювати», ‒ прокоментував Станіслав Жарин.

Посадовець зазначив, що спікер російської Держдуми Володін нещодавно підтвердив, що регіоном Росії, який «особливо постраждав від впливу західних санкцій», є Калінінградська область.

«Він визнав, що центральна влада повинна приділяти більше уваги таким місцям, тому що рівень життя простих росіян стає все гіршим і гіршим», ‒ процитував Володіна урядовий уповноважений із питань безпеки інформаційного простору Республіки Польща.

«Жителі цього регіону все більше усвідомлюють, що політика, яку проводить Кремль, є для них шкідливою», ‒ сказав він.

За його словами, російська влада, нехтуючи добробутом своїх громадян, наражає росіян на все нові й нові проблеми.

«Слова Володіна ще раз свідчать про те, що Кремль дбає лише про інтереси влади та олігархічних еліт, ‒ зазначив Станіслав Жарин. ‒ Доля суспільства його не обходить».

Схожі публікації
Заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації РП заявив у Люксембурзі, що Польща рішуче вимагає візових обмежень для росіян.
Міністерство фінансів США ухвалило рішення видати вже третю ліцензію, яка призупиняє санкції на закупівлю російської нафти, завантаженої на танкери.
На засіданні міністрів спорту в Брюсселі Польща заявила рішучий протест проти повернення спортсменів із Росії та Білорусі до міжнародних змагань під національною символікою.
Брюссель попередив уряд Джорджі Мелоні, що допущення Росії до участі в цьогорічному фестивалі може становити пряме порушення санкцій ЄС.
Україна представила імена 11 російських спортсменів (і чинних, і колишніх), які допомагають своїй країні у війні.
Під час міжнародного розслідування кількох редакцій виявилося, що Угорщина таємно співпрацювала з Росією при викреслюванні зі списків санкцій олігархів, компаній і банків.
Росія після перерви, пов’язаної з війною проти України, відновлює участь у Венеційській бієнале мистецтва, де цього року в її павільйоні планують провести міжнародний музичний фестиваль.
Польське телебачення не висвітлюватиме виступи спортсменів, які під час XIV Зимових Паралімпійських ігор виступатимуть під прапорами Росії та Білорусі.
Європейський Союз скоротив чисельність місії Росії при ЄС до 40 осіб у рамках санкційного тиску.