Польща та Україна
Польсько-українська економічна палата співпрацюватиме з Дія.Бізнес

Це чудова можливість, як кажуть організатори, об’єднати ділові середовища двох країн і ділитися знаннями та досвідом.

Сьогодні, 18 липня, у Варшаві під час польсько-української нетворкінгової зустрічі «Бізнес у місті» буде укладено договір про співпрацю між Польсько-українською господарською палатою та Дія.Бізнес.

Дія.Бізнес ‒ це масштабний державний проєкт розвитку підприємництва та експорту, який реалізує Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Офісом розвитку Підприємництва та експорту – урядовим агентством, відповідальним за розвиток та підтримку українського підприємництва на внутрішніх ринках та іноземних.

Друга зустріч «Бізнес у місті» збирає представників польської та української бізнес-спільноти.

Варто зазначити, що в Україні працюють приблизно 600 польських компаній, а в Польщі зареєстровано близько восьми тисяч українських компаній і 50 тис. одноосібних підприємств.

Це чудова можливість об’єднати ділові середовища двох країн і ділитися знаннями та досвідом. Перша зустріч об’єднала приблизно 200 підприємців з Польщі та України.

Палата ‒ перша організація, з якою Дія підписує угоду. Сьогодні в рамках проєкту Дія в Україні функціонують 12 бюро, а після початку великої війни у Варшаві було відкрито Перший іноземний центр підтримки бізнесу Дія.Бізнес з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України і у співпраці з Міністерством економічного розвитку і технологій Польщі, Польським агентством інвестицій і торгівлі, Бюро уповноваженого уряду РП у справах кібербезпеки, Mastercard.

Під час зустрічі до гостей звернуться 1-й віцепрезидент Польсько-української економічної палати Даріуш Шимчиха, керівниця консультаційного відділу Diia.Business у Варшаві Вікторія Булгакова, заступник директора Бюро економічного розвитку Варшави Пьотр Цесьлінський, перший секретар економічного відділу Посольства України в Польщі Артем Снопков, директорка Національної торгової палати Ева Янус-Хоурі.

Схожі публікації
Україна надала дозволи на проведення ексгумацій польських поховань у Галичині та на Волині.
Польська компанія веде переговори про більшу активність у співпраці з Україною.
Фундація «Свобода і демократія» проводить набір учасників до програми «Мінігранти 2026». Центр підтримки поляків за межами Польщі у сфері залучення коштів. Компонент 1», яка підтримує проєкти, спрямовані на активізацію польської діаспори.
Лауреатка Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук бере участь у фестивалі «Книжковий Арсенал», де наголосила на важливості культури й літератури під час війни.
У Міністерстві культури та національної спадщини Польщі підписали меморандум про співпрацю з Львівським історичним музеєм.
Форум української молоді, який уперше провели у Варшаві у 2024 р., перетворюється на традицію.
Президент Польщі Кароль Навроцький підписав закон про ратифікацію нової угоди з Україною, яка передбачає швидший обмін даними між правоохоронцями та посилення протидії диверсіям і злочинності.
Розпочинається черговий набір у рамках ініціативи, завдяки якій місцеві неурядові організації з Люблінського та Підкарпатського воєводств отримають фінансову підтримку, щоб дбати про такі місця з повагою та турботою.
Фонд міжнародної солідарності приймає заявки на участь у Програмі стажування «WIN4UA 2026» (Welcome Internships Network for Ukraine), яка передбачає інтенсивне навчання, зокрема курс польської мови, та стажування в польських гмінах для представників українських громад.