«Україна може на неї розраховувати». Під таким заголовком вчора на першій сторінці вийшла Gazeta Wyborcza, натякаючи на можливу перемогу Камали Гарріс в президентських виборах.
Віце-президентка, як пише газета, уже надіслала сигнал, що політика Сполучених Штатів щодо підтримки України не зміниться. Камала Гарріс буде значною мірою триматися політики Джо Байдена у питаннях щодо України, Китаю чи Ірану. Вона також натякає, що не змінить міцної підтримки вірності НАТО.
Harris rozpoczęła kampanię wyborczą od ostrej krytyki rywala: "Znam typ Donalda Trumpa". #wyborcza https://t.co/qpSbYVb0JM
— Gazeta Wyborcza.pl (@gazeta_wyborcza) July 24, 2024
Це кардинально різниться від того, що пропонує Трамп. У лютому Камала Гарріс засудила Росію за її агресивну війну та акцентувала на незмінному зобов’язанні Сполучених Штатів щодо взаємної оборони в рамках НАТО. Разом з тим, коментатори сходяться на думці, що Камала Гарріс буде також більш прямолінійною щодо співпраці з Ізраїлем, ніж її попередник. Вона уже гостро критикує спосіб ведення війни Ізраїлем, попри загальну підтримку його права на самооборону.