Польща та Україна
У Любліні триває благодійний збір на підтримку «Хартії» Сергія Жадана

Турнікети, ліки і кровоспинні бинти можна приносити з понеділка до пʼятницю з 9:00 до 17:00 за адресою: вул. Гродська, 7.

У люблінському культурному центрі Warsztaty Kultury триває благодійний збір на підтримку харківської 13-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Хартія», де служить письменник Сергій Жадан.

Турнікети, ліки і кровоспинні бинти можна приносити з понеділка до пʼятницю з 9:00 до 17:00 за адресою: вул. Гродська, 7.

Ще один збір відбудеться під час бенефісу польського поета, прозаїка і перекладача Богдана Задури, який відбудеться 13 лютого у Старому театрі в Любліні (вул. Єзуїтська, 18). На заході виступить теж польсько-український інструментальний гурт Karbido.

Схожі публікації
Учора, 18 травня, на аукціоні Christie’s в Нью-Йорку картину американського художника Джексона Поллока продали за рекордно високу ціну – 181,2 млн доларів.
Фундація Polskie Forum Migracyjne підвищила мету благодійного збору на підтримку українців у складній ситуації. Попередній ліміт вдалося досягти менш ніж за тиждень.
Ніч музеїв у Кракові щороку відбувалася з п’ятниці на суботу, тобто на одну ніч раніше, ніж в інших містах, де її організовували із суботи на неділю.
Національна опера у Варшаві готує одну з головних прем’єр сезону – твір українського композитора Максима Коломійця, присвячений матерям, які рятують своїх дітей із російського полону.
Венеційська бієнале, одна з найважливіших мистецьких подій світу, опинилася в центрі міжнародного скандалу.
Брюссель попередив уряд Джорджі Мелоні, що допущення Росії до участі в цьогорічному фестивалі може становити пряме порушення санкцій ЄС.
29 квітня в Польщі та всьому світі відзначають Міжнародний день танцю – свято, покликане популяризувати танець як важливу частину культури та суспільного життя.
Пьотр Гарковський, відомий у мережі як Латвоганг, здійснив неможливе ‒ разом із репером Bedoes 2115 під час дев’ятиденного стріму зібрав понад 251 млн злотих для фонду Cancer Fighters.
Минулого тижня розпочалося будівництво Музею князів Любомирських, який невдовзі з’явиться на мапі міста в новій формі.