Польща та Україна
Удар прикордонників по контрабанді людьми. Висунули звинувачення трьом особам

Службовці Надодрянського відділу Прикордонної служби знешкодили злочинне угрупування, яке переправляло громадян України до Великобританії – встановили репортери TVP Info. Конфісковано понад 100 документів, у тому числі кількадесят підроблених польських посвідчень особистості, фальшиві паспорти та дозвільні документи на перетин кордону з Польщею. Звинувачення виснули трьом жителям Нижньої Сілезії.

Затримані – жінка із Згожельця та двоє чоловіків із Болеславецького повіту – були звільнені під заставу і відповідатимуть перед судом, залишаючись під підпискою про невиїзд.

На слід злочинців службовці Прикордонної служби з Зельоної Гури вийшли минулого року. Завдяки тісному співробітництву з британською поліцією, вони знайшли поляків, які займалися контрабандною діяльністю, і зібрали докази, які дозволи їх затримати.

Громадяни України отримували довідки про намір працедавця взяти іноземця на роботу в Польщі і на цій підставі зверталися по візу до дипломатичних представництв на території Україні. Потім вони в’їжджали до Польщі і звідти, використовуючи надані їм польські посвідчення особистості, які підбиралися за принципом зовнішньої схожості, виїжджали на Британські острови.

Джерело: tvp.info

Схожі публікації
Заступник міністра внутрішніх справ та адміністрації Польщі Мацей Дущик заявив учора, 4 червня, що уряд вестиме переговори з Німеччиною щодо скасування контролю на кордоні з Польщею.
Кількість поляків у Сполученому Королівстві зменшилася. Згідно з оприлюдненими даними, 19 тис. поляків залишили країну, а 6 тис. – прибули до неї.
Туристам, які подорожують до цієї країни, варто підготуватися до ускладнень. Вільний прикордонний рух у Шенгенській зоні буде тимчасово призупинено.
Члени британської королівської родини вшанували 100-ту річницю від дня народження королеви Єлизавети II, яка найдовше перебувала на британському троні й була найстаршим в історії монархом.
Британський уряд заявив, що переговори будуть зосереджені на дипломатичних рішеннях та безпеці суден і екіпажів.
Це історичний день для Англіканської церкви. 63-річна Сара Маллаллі стала першою жінкою, яка обійняла посаду архієпископа Кентерберійського.
Польські митні та ветеринарні служби ретельно стежать за тим, що надходить на внутрішній ринок.
Польське МЗС хоче завершити переговори з Чехією щодо можливого повернення 368 га землі, які є предметом територіальної суперечки ще з 1950-х років.
Із 20 лютого Польща офіційно зможе відновити виробництво протипіхотних мін. Мінні поля з’являться на східному та північному кордоні і стануть частиною оборонної ініціативи «Східний щит», що створюється.