Італійська служба з питань конкуренції вирішила, що Ryanair і Wizz Air повинні заплатити 3 млн євро і 1 млн євро відповідно за введення положень, згідно з якими на борту літака можна безкоштовно перевозити лише багаж, котрий можна розмістити під сидінням.
Італійський регулятор вважає, що введені 1 листопада 2018 р. положення є «невідповідною комерційною практикою», яка «вводить клієнтів в оману щодо ціни квитка, що не включає істотної частини базового договору з авіаперевізником, якою є велика ручна поклажа».
Вимагаючи від 5 до 25 євро додаткової оплати за ручний багаж, «обидві компанії здійснили непрозоре підвищення цін на квитки». Регулятор вимагає від обох авіакомпаній відповіді на рішення протягом 60 днів. Розгляду цієї справи вимагали італійські організації споживачів.
Регулятор ще в жовтні закликав перевізників змінити свою політику щодо багажу, але жодна з авіакомпаній не відреагувала на звернення.
Джерело: TVP Info