Польща
У Польщі скасовуються години покупок для літніх людей

Із 1 лютого кожен покупець зможе зайти до магазину між 10.00 та 12.00. Це одна з небагатьох змін, погоджених урядом.

Учора, 28 січня, міністр охорони здоров’я РП Адам Недзельський повідомив, що більшість наявних обмежень будуть діяти до 14 лютого. З 1 лютого зміняться лише кілька положень.

Будуть відкриті магазини в торгових центрах (з дотриманням санітарного режиму), музеї та картинні галереї, а години покупок для людей похилого віку будуть скасовані.

«Ситуація в Польщі, здається, стабілізувалася, але нам потрібно думати про два ризики. Один стосується міжнародної ситуації, а інший – нових штамів коронавірусу», – заявив польський міністр охорони здоров’я Адам Недзельський.

«Усе інше залишається без змін, принаймні до 14 лютого. Те саме стосується і навчання. З 1 лютого магазини в торгових центрах знову відчиняться. Це рішення є обережним кроком», – додав міністр.

джерело:
Схожі публікації
Депутати польського парламенту можуть у вересні ухвалити відповідний законопроєкт, який стосуватиметься всієї країни.
Поліцейські вважають це позитивним профілактичним рішенням.
Компанія CARFAX стверджує, що з 3,5 млн автомобілів, проданих торік у Польщі, більшість становили транспортні засоби з двигуном внутрішнього згоряння, частка яких сягнула 54 %.
Статистика свідчить, що кількість акцій із продажу яєць перед Великоднем сьогодні на 4,6 % менша порівняно з минулим роком.
Стаціонарні магазини не зникають із ринку. Нове дослідження показує, що 39 % польських споживачів надають перевагу стаціонарним покупкам, а чимало поляків хочуть поєднувати покупки онлайн і офлайн.
За даними дослідження, проведеного платформою PayPo, поляки підходять до великодніх витрат обережно.
Напружена ситуація на Близькому Сході призводить до того, що багато поляків побоюються значного подорожчання в магазинах.
Поляки назвали продукти, які вони мають намір шукати цього року в рекламних буклетах перед Великоднем. Виявилося, що лідером стали зовсім не яйця.
Протягом останніх місяців підвищення цін у магазинах утримувалося на стабільному рівні, хоч і перевищувало показник індексу споживчих цін. У лютому щоденні покупки подорожчали на 3,8 % у річному вимірі.