Польща
Об’їзна дорога навколо Лодзі майже готова

Назвали термін введення в експлуатацію останньої ділянки магістралі. Лодзі стане першим містом у Польщі, оточеним кільцем зі швидкісних доріг.

За словами представників уряду, остання ділянка швидкісної дороги S14 має бути здана в експлуатацію в липні. З її введенням в експлуатацію буде готова вся кільцева дорога навколо Лодзі.

Швидкісна дорога S14 – це фактично західна кільцева дорога Лодзі, протяжністю 42 км. Вже збудовано три ділянки цього маршруту загальною протяжністю 25,9 км (одну з них завершено торік). Остання ділянка S14 ще будується. Її довжина становить 16,3 км, а будує дорогу китайська компанія Stecol.

За словами віцепрем’єр-міністра РП Пьотра Глінського, її мають ввести в експлуатацію в липні. Це означає, що менше ніж за два місяці буде готова вся об’їзна дорога навколо Лодзі. Це буде перше польське місто з повною кільцевою дорогою, що складається зі швидкісних доріг.

Проте Лодзь і сьогодні, ще до введення в експлуатацію останньої ділянки траси S14, серед великих польських міст має найкраще автомобільне сполучення. До неї прямують дві автостради (A1 і A2) і дві швидкісні дороги (S8 і S14). Лодзь має швидкісне автомобільне сполучення через A1 із Сілезією, Торунем і Гданськом, через A2 – із Варшавою, Познанню та Берліном, а через S8 – з Вроцлавом і Білостоком.

Однак це ще не все, адже вже будують швидкісні траси S14 і S74, які закінчуватимуться біля Лодзі. Вони з’єднають її з Радомом, Любліном, Кельце та Ряшевом. Тоді Лодзь матиме ще краще автомобільне сполучення з усіма регіонами країни.

джерело:
Схожі публікації
Підписання угоди про фінансування другого етапу Мазурського велосипедного кільця відкриває черговий важливий розділ у розвитку одного з найпопулярніших туристичних маршрутів регіону.
TM Tower в іспанському місті Бенідорм досі існував лише як проєкт, але його будівництво триває, і незабаром об’єкт стане видимим.
Управління міських доріг замовило підготовку візуалізації канатної дороги з центру Гдині до північних мікрорайонів міста. У бюджеті передбачено кошти на подальші роботи над проєктом.
Під час вихідних на початку травня на дорогах зафіксували майже 300 дорожньо-транспортних пригод і затримали величезну кількість нетверезих водіїв.
Будівництво автостради М10, протяжністю близько 80 км, хоче профінансувати польський уряд.
Понад 100 поверхів уже має хмарочос Jeddah Tower. За два роки його будівництво мають завершити.
Дефіцит персоналу в системі військової охорони здоров’я сягає до 60 %, залежно від спеціалізації.
Чеський залізничний перевізник RegioJet завершує діяльність на внутрішньому ринку в Польщі.
Найшвидші потяги курсуватимуть із Варшави до Кракова за 1 год. 55 хв. На цій трасі вони досягатимуть швидкості 250 км/год.