«Впровадження спільного залізничного квитка означатиме нижчі ціни», – сказав голова правління «PKP SA» Кшиштоф Мамінський. Він запевнив, що роботи над впровадженням такої системи йдуть за планом.
«У нас вже є вступні симуляції. Маршалки воєводств, мабуть, питатимуть, чи не доведеться їм доплачувати через впровадження спільного квитка. Я заспокою: такої загрози немає, бо перші калькуляції вказують на те, що поїздки стануть дешевшими для пасажирів», – сказав Мамінський.
«Це головне, тому що наша ідея полягає в тому, щоби у випадку спільного квитка діяла зворотна ставка, тобто чим далі їдеш, тим менше платиш», – додав він.
Мамінський пояснив, що ідея спільного квитка базується на концепції спільного тарифу. Однак її впровадження вимагає згоди маршалків воєводств, тому що вони є організаторами перевезень у регіонах.
«Маршалки воєводств як організатори перевезень у своїх регіонах мають гарантоване законом право впливати на тариф», – додав він.
«На нас чекають важливі зустрічі. Міністерство інфраструктури як лідер цих кроків, мабуть, невдовзі організує зустріч не тільки перевізників, а й організаторів перевезень, тобто маршалків», – сказав голова залізничного перевізника.
На його думку, не виключено, що у грудні перед оголошенням нового розкладу руху потягів роботи над спільним квитком закінчать.
Джерело: tvp.info