51,6 % шкіл у країни запровадили заборону на користування учнями мобільними телефонами. Фахівці дещо здивовані й кажуть, що інколи школи зловживають заборонами.
Міністерство національної освіти РП не планує повністю забороняти мобільні пристрої в школах, але звертає увагу на усвідомлення учнями правил цифрової гігієни.