Польща
Польща вперше здобула медаль на чемпіонаті зі стрибків із трампліна

Польща здобула бронзову медаль. Польські лижники-стрибуни Пйотр Жила, Стефан Хула, Давід Кубацький і Каміль Стох зайняли третє місце в командному заліку на чемпіонаті світу в Німеччині.

Польські стрибуни здобули першу в історії медаль на чемпіонаті світу. На трампліні в німецькому Оберстдорфі вони вибороли бронзу. Далеко вперед вийшли норвежці, а срібло дісталося словенцям.

Одразу за п’єдесталом опинилися господарі змагань, які запекло боролися із поляками за медаль.

Змагання були захопливими. Ще на півшляху біло-червона команда займала четверту позицію, відстаючи від Німеччини на 0,4 бала. Чудово стрибали словени, які отримали командну медаль на великих змаганнях уперше за вісім років. Перший клас показали норвежці – вони здобули четверте золото в командному заліку в історії.

Жоден із поляків не підвів у стрибку

Ключовою виявилася надійність – жоден поляк не зіпсував стрибка. Найкраще показав себе Стох. Він виявився четвертим в індивідуальному заліку. Кубацький виявився «петардою» третьої групи. 221,5 м дозволив одержати перевагу над Німеччиною. (…)

У суботу Стох здобув срібну медаль в індивідуальному заліку.

Джерело: tvp.info

Сьогодні о 14:00 для вболівальників збірної Польщі розпочнеться продаж квитків на фінальний турнір Євро-2024, який триватиме до 8 квітня. Чемпіонат проводитиме УЄФА.
На початку грудня МОК вирішив, що росіяни та білоруси, які пройшли кваліфікацію на ігри в Парижі, будуть допущені до змагань як нейтральні спортсмени, без прапорів, емблем і гімнів.
Поляки працюють п’ять днів на тиждень по вісім годин на день ще з 1970-х. Проте дискусії щодо скорочення робочого часу точаться в Європі вже давно.
Міністр закордонних справ РП Радослав Сікорський заявив, що Польща не отримає від Німеччини жодних репарацій. Він наголосив, що питання репарацій закрите.
Польща повинна повернутися до тісної співпраці з Францією та Німеччиною в рамках Веймарського трикутника. У доцільності такої тези переконаний польський депутат Європарламенту Богуслав Ліберадзький.
Олімпійські ігри в Парижі розпочнуться 26 липня 2024 р. Безсумнівно, ця виняткова спортивна подія приверне увагу багатьох уболівальників з усього світу.
Мер Тронхейма, де наступного року пройде Чемпіонат світу з лижних видів спорту, заявив, що місто не хоче присутності російських атлетів і звернувся до Міжнародної федерації лижного спорту з проханням не допускати їх до змагань.
У ніч із середи на четвер розпочався страйк працівників одинадцяти найбільших німецьких аеропортів. Акція мала завершитися вчора увечері, але профспілка Verdi закликала робітників Гамбурга продовжити акцію протесту ще на один день.
У 467 з приблизно 65 млн осіб, вакцинованих проти коронавірусу в Німеччині, діагностували поствакцинальні ускладнення.